Seslendirme ve Anons

 

SESLENDİRME ve ANONS

GENEL AMAÇLI SESLENDİRME SİSTEMLER

Profesyonel Ses Sistemleri ve Anons sistemlerinin, projelendirilmesi, malzeme temini, montajı ve bakım işleri dışında, Yangın ihbar sistem bağlantılı Acil Anons sistemlerinin yapımı da firmamızın faaliyet konuları içinde önemli yer tutmaktadır. 

Seslendirme sistemleri, özel ihtiyaçlara cevap verebilecek genel seslendirme ve anons ürünleri seçilerek sistem dizayn edilmesine ve kurulmasına olanak tanır. Bütün müzik ve anons ihtiyaçlarını karşılayacak hoparlör ürün yelpazesi mevcuttur. 

Hoparlörler :

  • Kabin tipi hoparlörler genel amaçlı dizayn edilmiş duvar montajlı veya sehpa üzeri kullanılabilir.
  • Kolon tipi hoparlörler yankılanmanın bulundugu iç ortamlarda yönlü olarak kullanım içindir.
  • Tavan tipi hoparlörler iç mekanlar örneğin restaurant lar, süper marketler ve oteller için uygun çözümlerdir.
  • Ses projektörleri saglam yapılı hoparlörler olup, sesi bir yöne yayarlar. Bunlar su geçirmez olup özellikle, endüstriyel uygulamalarda, yağmura veya neme maruz kalan alanlar için mükemmel bir çözümdür.
  • Hava basınçlı hoparlörler harici ortam kullanımına uygun dizayn edilmiştir. Örneğin fabrika alanları, spor sahaları gibi yerler için.

Mikrofonlar : Uygulamadaki ihtiyaca göre kablolu veya telsiz, el tipi, masa üstü, gövdesi bükülebilir veya yaka tipi mikrofon tipleri mevcuttur. Pratikte iki ana mikrofon tipi vardır; dinamik ve kondansatörlü. Her iki tipte en iyi performans ve güvenilirliğe sahiptir.Güvenlik görevlilerinin kesintisiz irtibat gereksinimlerini sağlamak amacıyla telsiz sistemleri ve aksesuarları mevcuttur. Telsiz sistemleri su geçirmez, darbelere dayanıklı, fısıltıyla konuşmaya uygun, düsük enerji harcaması sayesinde uzun ömürlü ve önerilen ürünler haline gelmiştir.